Моб.: 8 098 081-67-76
Тел 044 490-04-64
Почта: info@melis.kiev.ua
Професійний хімічний пілінг з молочною кислотою, глюконолактон, гіалуроновою кислотою, лактатом натрію.
pH 2,75
Це комбінація молочної кислоти і глюконолактон, двох видів кислот з дуже різними властивостями і молекулярними масами. Молочна кислота з низькою молекулярною вагою проникає глибше в шкіру і викликає інтенсивний кератоліз. Глюконолактон з високою молекулярною масою діє на поверхневі шари шкіри. Ця дія на всіх рівнях епідермісу націлене спеціально на поліпшення гідратації, сприяє зменшенню дрібних зморшок і шорсткості шкіри.
У природі молочна кислота міститься в шкірі і є складовою метаболічного процесу, підтримуючи pH кислотної мантії між 5,5 і 6,0. Вона надає природне зволожуючу дію на шкіру, притягаючи молекули води до рогового шару і стимулюючи синтез керамідів, покращуючи і модулюючи бар'єрну функцію. Глюконолактон, що містить п'ять гідроксильних груп, володіє також інтенсивними гидратирующие властивостями. Зволожуючий пілінг не дратує і не викликає печіння, ідеально підходить навіть для сухої і гіперчутливої шкіри.
Показання
Інтенсивне зволоження шкіри
Призначений для відновлення природного рівня pH
Активує отшелушивающие ферменти, які поступово оновлюють шкіру
Покращує загальний стан шкіри
Надає природне сяйво
Підвищує тонус шкіри і зменшує птоз
Фотостаріння (старіння шкіри, викликане надмірним впливом УФ-випромінювання)
АКТИВНІ ІНГРЕДІЄНТИ
Молочна кислота
глюконолактон
Гіалуронова кислота
лактат натрію
КЛАСИФІКАЦІЯ пілінг
Дуже поверхневий, поверхневий пілінг (викликає відлущування рогового шару і часткове відлущування епідермісу).
Глибина проникнення пілінгу залежить від безлічі факторів: знань про використання і дії хімічних речовин, характеристик шкіри (фототип, товщина шкіри, расова приналежність, підвищена чутливість), концентрації і pHпродукта, від часу експозиції.
ТЕКСТУРА
Гідрогель. Глибина проникнення пілінгу залежить від кількості нанесених шарів. Попередній шар пілінг не змивається перед нанесенням наступного.
ВИКОРИСТАННЯ
Ретельно очистити і знежирити шкіру і захистити чутливі ділянки. Потім нанесіть пілінг, починаючи з стійких областей на обличчі і рухаючись до найбільш чутливим (лоб, щоки, подчелюстная область, підборіддя, верхня губа і ніс).
Залиште на обличчі протягом 6-10 хвилин або до досягнення бажаного результату - легкого почервоніння без відшаровування. По закінченню цього часу, щоб не допустити лущення від тривалого впливу і більш глибокого проникнення в шкіру пілінг потрібно нейтралізувати за допомогою карбокси-нейтралізатора і промити область застосування рясно холодною водою.
Якщо після нанесення пілінгу на деяких ділянках з'явитися відчуття тепла або гіперемія, необхідно відразу його нейтралізувати.
Якщо пілінг застосовується одночасно на більш ніж трьох ділянках (точково), рекомендується нейтралізувати всю область нанесення незалежно від попадання на неї пілінгу.
При застосуванні пілінгу пацієнт може відчувати відчуття печіння, яке зникне через кілька хвилин.
Завершується процедура застосуванням відновлюючого крему. Уникайте перебування на сонці протягом 12 годин після пілінгу. Наступні дні застосовують захисний денний крем і відновлює нічний крем.
Молочко-пілінг для зволоження тіла з...
Пілінг для зрілої чутливої шкіри з...
Пілінг для шкіри з куперозом та...
Ультраовіжаючий та зволожуючий лосьон...
Детокс-порошок з бамбукового деревного...
Нічний крем-активатор для поступового...